Úvodní stránka » Oslavy / párty

Oslavy / párty

Máte chuť oslavovat? Narozeniny, vysvědčení, výhru v zápase, umístění v turnaji nebo cokoliv dalšího? Pak Vám Vaši oslavu velmi rádi připravíme.  Výzdobu a dekorace, pitný režim a základní občerstvení nechte na nás a na všem ostatním se lze domluvit - od zapůjčení vybavení, přes službu za barem i programu pro děti. Můžete si vybrat, speciálním požadavkům rádi vyhovíme. Zamluvte si termín a domluvte u nás vše potřebné!

Maskoti, tetování, balonkování či malování na obličej je Vám samozřejmě k dispozici!

Z občersvení si pak můžete vybrat ze široké nabídky chlebíčků, švédské či ovocné mísy a vynikajících domácích miniřízečků!

   

V ceně oslavy za 999,-Kč je zahrnuto:

  • pronájem místnosti na 3h
  • hraní v herně na 3h
  • jednoduchá výzdoba a dekorace
  • v ceně 6 dětí, každé další 150,- Kč
  • sladké - haribo a lízátko
  • slané - dětské brambůrky a tyčinky
  • TOMA 250ml (dle výběru)
  • dětské šampaňské 

Na party si můžete donést vlastní dort. 

Zároveň velice prosíme o respektování faktu, že jsme kavárna, proto veškeré ostatní občerstvení včetně nápojů, prosíme, objednávejte přímo u nás na baru. Pokud byste trvali na něčem speciálním, rádi zajistíme. Velice špatná zkušenost nás donutila k následovnému a to - v případě porušování pravidel a konzumaci vlastního jídla bude oslava okamžitě ukončena bez nároku na vrácení peněz, viz. návštěvní řád.

Pronájem party místnosti samozřejmě neznamená, že děti budou 3 hodiny v této místnosti sedět, pouze to zajišťuje soukromí na předání dárků, přání a občerstvení, děti si zde dárky mohou nechat a bude to po dobu oslavy jejich zázemí.

Chcete darovat i originální přání a památku na Vaši oslavu? Máme pro Vás překvapení v naší kamarádce grafičce Hance, která Vám přichystá přání na míru a dle Vašich parametrů. Malou ukázku můžete shlédnout zde. Pokud si vyberete, kontakt na ni rádi předáme a vše si múžete domluvit sami!

A pokud byste chtěli upéct dort dle Vašeho přání, tak pro změnu kontaktujte naši kamarádku cukrářku Kačku, která se nebojí žádného zadání. Malou ukázku můžete shlédnout zde. Pokud si vyberete, kontakt na ni rádi předáme a vše si múžete domluvit sami!

 

Foto

 

 

Naše akce

2.12.2018

Mikulášská

archiv

Domeček u Rondelu
Na Valech 815/1a
Ústí nad Labem - Bukov
40001

Otevírací doba:
Po-Pá: 9:00-19:00 hod.
So-Ne: 09:30-19:00 hod.
+420 607 824 935

Facebook

Oblíbené odkazy